ЦСКА спечели купата на БК Спартак София!

С прекрасна атмосфера, приповдигнат дух и вълнуващи срещи се проведе Коледния турнир на Спартак София.

Турнирът се проведе в зала Свети Георги. Участие взеха 5 отбора. Всички от тях демонстрираха чудесен характер, борбеност, спортменство и желание за игра.

Шампиони в надпревата са БК ЦСКА с резултат 50-39 срещу Академик. По време на този мач станахме свидетели на достойна игра при младите играчи.

На второто място завърши БК Академик 17, на трето – БК Ахил, а четвъртото място зае БК Спартак София.

В надпреварата при U12, БК Спартак София взе първото място в мача със Свети Георги. Спартак получиха купа за най-борбен отбор, а Свети Георги за най-задружен отбор на турнира.

Спортният директор на БК Спартак София – Гинко Василев, връчи голямата купа, медали и персонални награди на участниците в турнира.